logo-met-tekst-kleiner-breed

Zeilen - wedstrijd einduitslag

2018, uitslag wedstrijd 10, en einduitslag

Leider PP

wind NO3/4

Datum Blauwe wimpel Bootnaam Basishcp Hcp reistijd Tcorr BW w1 w2 w3 w4 w5 w6 w7 w8 w9 w10
23-09-18 1 Nieuwe Koers 0,88 0,94 0:53:01 2990,14 10 3 1 6 9 3 4 1 2
23-09-18 2 Zeezwaluw 0,90 0,99 0:50:02 2971,98 11 5 3 5 2 3 2 1
23-09-18 3 Musje 0,93 1,01 0:49:31 3000,71 12 2 2 3 5 4 2 3
23-09-18 4 Tierelier 0,94 1,00 0:50:46 3046,00 14 6 6 4 4 4 3 2 1 5
23-09-18 5 J22 1,03 1,15 0:43:48 3022,20 14 7 3 2 3 2 7 4 4
23-09-18 6 Bonfire 0,92 1,03 25 2 8 1 9 5
23-09-18 7 Liam 0,90 0,90 27 8 3 7 7 6 6 5
23-09-18 Boreas 0,93 0,96 7 6 4 8
23-09-18 admirals cup 0,93 0,95 8 5 1   10
23-09-18 Huntress 0,93 1,00 1 10 5
23-09-18 dol fijn 0,93 0,95 4 1 3
23-09-18 Dailey escape 0,76 0,76 6
23-09-18 Molly 0,98 1,00 5
23-09-18 Plus Minus 0,88 0,96 1 1

 

2018, uitlsag wedstrijd 9

Leider PP

wind

Datum Rank Bootnaam Basishcp Hcp reistijd Tcorr BW w1 w2 w3 w4 w5 w6 w7 w8 w9
16-09-18 1 Nieuwe Koers 0,88 0,92 1:33:36 5166,72 12 3 1 6 9 3 4 1
16-09-18 2 Zeezwaluw 0,90 0,98 1:29:56 5288,08 15 5 3 5 2 3 2
16-09-18 3 dol fijn 0,93 0,95 1:32:58 5299,10 4 1 3
16-09-18 4 J22 1,03 1,16 1:17:45 5411,40 14 7 3 2 3 2 7 4
16-09-18 5 Bonfire 0,92 1,04 1:41:49 6353,36 25 2 8 1 9 5
16-09-18 6 Dailey escape 0,76 0,76 3:03:33 8369,88 6
16-09-18 Liam 0,90 0,90 27 8 3 7 7 6 6 5
16-09-18 Tierelier 0,94 1,00 14 6 6 4 4 4 3 2 1
16-09-18 Boreas 0,93 0,96 7 6 4 8
16-09-18 admirals cup 0,93 0,95 8 5 1   10
16-09-18 Musje 0,93 1,01 13 2 2 3 5 4 2
16-09-18 Huntress 0,93 1,00 1 10 5
16-09-18 Molly 0,98 1,00 5
16-09-18 Plus Minus 0,88 0,96 1 1

 

2018, Uitslag wedstrijd 8

Leider PP

wind 2/3 wisselend riching

Datum Rank Bootnaam Basishcp Hcp wnr reistijd Tcorr BW w1 w2 w3 w4 w5 w6 w7 w8
03-09-18 1 Tierelier 0,94 0,98 6 1:43:31 6086,78 14 6 6 4 4 4 3 2 1
03-09-18 2 Musje 0,93 1,00 6 1:41:45 6105,00 13 2 2 3 5 4 2
03-09-18 3 Zeezwaluw 0,90 0,98 6 1:44:42 6156,36 18 5 3 5 2 3
03-09-18 4 Nieuwe Koers 0,88 0,92 6 1:54:32 6322,24 17 3 1 6 9 3 4
03-09-18 5 Liam 0,90 0,90 6 2:06:32 6832,80 27 8 3 7 7 6 6 5
03-09-18 J22 1,03 1,16 6 17 7 3 2 3 2 7
03-09-18 Boreas 0,93 0,96 6 7 6 4 8
03-09-18 admirals cup 0,93 0,95 6 8 5 1   10
03-09-18 Huntress 0,93 1,00 6 1 10 5
03-09-18 Bonfire 0,92 1,04 6 2 8 1 9
03-09-18 Molly 0,98 1,00 6 5
03-09-18 dol fijn 0,93 0,95 6 4 1
03-09-18 Plus Minus 0,88 0,96 6 1 1

 

2018 Uitslag wedstrijd 7

Leider CS

wind W4

 

Datum Rank Bootnaam Basishcp Hcp wnr reistijd Tcorr BW w1 w2 w3 w4 w5 w6 w7
15-07-18 1 dol fijn 0,93 0,93 6 1:34:09 5253,57 4 1
15-07-18 2 Tierelier 0,94 0,97 6 1:34:14 5484,38 17 6 6 4 4 4 3 2
15-07-18 3 Nieuwe Koers 0,88 0,92 6 1:39:28 5490,56 3 1 6 9 3
15-07-18 4 Musje 0,93 1,01 6 1:32:39 5614,59 16 2 2 3 5 4
15-07-18 5 Huntress 0,93 1,01 6 1:33:16 5651,96 1 10 5
15-07-18 6 Liam 0,90 0,90 6 1:44:47 5658,30 29 8 3 7 7 6 6
15-07-18 7 J22 1,03 1,16 6 1:23:42 5825,52 17 7 3 2 3 2 7
15-07-18 8 Boreas 0,93 0,96 6 1:44:23 6012,48 7 6 4 8
15-07-18 9 Bonfire 0,92 1,04 6 1:43:58 6487,52 2 8 1 9
15-07-18 10 admirals cup 0,93 0,95 6 1:54:48 6543,60 8 5 1   10
15-07-18 Zeezwaluw 0,90 0,98 6 5 3 5 2
15-07-18 Molly 0,98 1,00 6 5
15-07-18 Plus Minus 0,88 0,96 6 1 1

 

2018 Uitslag wedstrijd 6 (zomerwedstrijd, zon, 30 graden, weinig wind)

Leider CS

wind 2 W/O/N

 

Datum Rank Bootnaam Basishcp Hcp wnr reistijd Tcorr BW w1 w2 w3 w4 w5 w6
01-07-18 1 Bonfire 0,92 1,02 6 1:21:47 5005,14 2 8 1
01-07-18 2 J22 1,03 1,15 6 1:13:21 5061,15 17 7 3 2 3 2
01-07-18 3 Tierelier 0,94 0,97 6 1:34:13 5483,41 21 6 6 4 4 4 3
01-07-18 4 Boreas 0,93 0,97 6 1:36:44 5629,88 7 6 4
01-07-18 Liam 0,90 0,90 6 31 8 3 7 7 6
01-07-18 Nieuwe Koers 0,88 0,92 6 3 1 6 9
01-07-18 Zeezwaluw 0,90 0,98 6 5 3 5 2
01-07-18 admirals cup 0,93 0,95 6 8 5 1  
01-07-18 Musje 0,93 1,01 6 2 2 3 5
01-07-18 Huntress 0,93 1,01 6 1 10
01-07-18 Molly 0,98 1,00 6 5
01-07-18 dol fijn 0,93 0,93 6 4
01-07-18 Plus Minus 0,88 0,96 6 1 1

 

 

2018 Uitslag wedstrijd 5

baan D, tot paal177

Leider PP

wind 4/5 Oost (zonnig)

 

Datum Rank Bootnaam Basishcp Hcp wnr reistijd Tcorr BW w1 w2 w3 w4 w5
01-07-18 1 admirals cup 0,93 0,93 5 1:36:50 5403,30 8 5 1
01-07-18 2 Zeezwaluw 0,90 0,97 5 1:40:37 5855,89 5 3 5 2
01-07-18 3 J22 1,03 1,15 5 1:25:22 5890,30 7 3 2 3
01-07-18 4 Tierelier 0,94 0,98 5 1:41:32 5970,16 24 6 6 4 4 4
01-07-18 5 Musje 0,93 1,01 5 1:44:04 6306,44 2 2 3 5
01-07-18 6 Liam 0,90 0,91 5 1:57:04 6391,84 31 8 3 7 7 6
01-07-18 470 1,00 1,04 5
01-07-18 Bonfire 0,92 1,02 5 2 8
01-07-18 Huntress 0,93 1,01 5 1 10
01-07-18 Molly 0,98 1,00 5 5
01-07-18 Zeeschuimer 0,96 1,00 5
01-07-18 Boreas 0,93 0,97 5 7 6
01-07-18 Plus Minus 0,88 0,96 5 1 1
01-07-18 deelrandmeer 0,91 0,95 5
01-07-18 dol fijn 0,93 0,93 5 4
01-07-18 Scylla 0,89 0,93 5
01-07-18 Klavertje4 0,93 0,93 5
01-07-18 Nieuwe Koers 0,88 0,92 5 3 1 6 9

 

 

2018 Uitslag wedstrijd 4

Baan B (keent), vaste eindtijd 16.00 uur

Leider PP

wind 3 Noord

 

Datum Rank Bootnaam Boottype Basishcp Hcp wnr resitijd Tcorr w1 w2 w3 w4
24-06-18 1 Plus Minus Victoire 22 0,88 0,94 4 4344,00 4083,36 1 1
24-06-18 2 J22 J22 1,03 1,14 4 3721,00 4241,94 7 3 2
24-06-18 3 Musje Sun Fast 20 0,93 1,01 4 4256,00 4298,56 2 2 3
24-06-18 4 Tierelier Tirion 22 0,94 0,98 4 4521,00 4430,58 6 6 4 4
24-06-18 5 admirals cup admirals cup 0,93 0,93 4 4858,00 4517,94 8 5
24-06-18 6 Boreas Victoire 28 0,93 0,98 4 4781,00 4685,38 7 6
24-06-18 7 Liam Dufour Sylphe 0,90 0,92 4 5307,00 4882,44 8 3 7 7
24-06-18 8 Bonfire Sailhorse geel 0,92 1,02 4 4936,00 5034,72 2 8
24-06-18 9 Nieuwe Koers Friendship 22 0,88 0,93 4 5558,00 5168,94 3 1 6 9
24-06-18 10 Huntress SF20 0,93 1,01 4 5206,00 5258,06 1 10
24-06-18 Zeezwaluw Marieholm 0,90 0,97 4 5 3 5
24-06-18 Molly first 211 0,98 1,00 4 5
24-06-18 dol fijn Jaguar 25 0,93 0,93 4 4

 

2018 Uitslag wedstrijd 3

Leider PP

wind Oost 2/3 (wisselnd richting/kracht)

Datum Rank Bootnaam Boottype Basishcp Hcp wnr reistijd Tcorr w1 w2 w3
10-06-18 1 Huntress SF20 0,93 0,99 3 1:31:39 5444,01 1
10-06-18 2 Musje Sun Fast 20 0,93 1,00 3 1:34:00 5640,00 2 2
10-06-18 3 J22 J22 1,03 1,14 3 1:23:41 5723,94 7 3
10-06-18 4 Tierelier Tirion 22 0,94 0,99 3 1:39:12 5892,48 6 6 4
10-06-18 5 Zeezwaluw Marieholm 0,90 0,97 3 1:46:13 6181,81 5 3 5
10-06-18 6 Nieuwe Koers Friendship 22 0,88 0,93 3 1:56:12 6483,96 3 1 6
10-06-18 7 Liam Dufour Sylphe 0,90 0,92 3 1:59:25 6591,80 8 3 7
10-06-18 8 admirals cup admirals cup 0,93 0,93 3 2:02:11 6817,83 8
10-06-18 Molly first 211 0,98 1,00 3 5
10-06-18 Boreas Victoire 28 0,93 0,98 3 7
10-06-18 Plus Minus Victoire 22 0,88 0,94 3 1
10-06-18 Bonfire Sailhorse geel 0,92 1,02 3 2
10-06-18 dol fijn Jaguar 25 0,93 0,93 3 4

 

 2018 Uitslag wedstrijd 2

leider ; PP

wind Oost,3 (wisselend)

5starts

Datum Rank Naam Bootnaam Boottype Basishcp Hcp wnr 5starts w1 w2
20-05-18 1 Koen/Erik van Vliet Nieuwe Koers Friendship 22 0,88 0,91 2 11 3 1
20-05-18 2 Jur van Oerle Musje Sun Fast 20 0,93 0,99 2 15 2
20-05-18 3 Fabian Kraal Liam Dufour Sylphe 0,90 0,92 2 16 8 3
20-05-18 3 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw Marieholm 0,90 0,97 2 16 5 3
20-05-18 5 Molly Molly first 211 0,98 1,00 2 23 5
20-05-18 6 Willem van Tilburg Tierelier Tirion 22 0,94 1,00 2 28 6 6
20-05-18 7 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas Victoire 28 0,93 0,98 2 31 7
20-05-18 Rolf van Gerven Plus Minus Victoire 22 0,88 0,94 2 1
20-05-18 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire Sailhorse geel 0,92 1,02 2 2
20-05-18 Arnold/Lia van Kol dol fijn Jaguar 25 0,93 0,93 2 4
20-05-18 Jan/Cas de Groot J22 J22 1,03 1,14 2 7

 

 2018 Uitslag wedstrijd 1

Datum Lidno Rank Naam Bootnaam Boottype Basishcp Hcp wnr reistijd Tcorr
01-05-18 41 1 Rolf van Gerven Plus Minus Victoire 22 0,88 0,92 1 00:58:51 3249
01-05-18 7 2 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire Sailhorse geel 0,92 1,01 1 00:53:42 3254
01-05-18 32 3 Koen/Erik van Vliet Nieuwe Koers Friendship 22 0,88 0,91 1 01:00:02 3278
01-05-18 25 4 Arnold/Lia van Kol dol fijn Jaguar 25 0,93 0,94 1 01:01:23 3462
01-05-18 5 5 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw Marieholm 0,90 0,97 1 01:00:35 3526
01-05-18 31 6 Willem van Tilburg Tierelier Tirion 22 0,94 1,00 1 00:59:06 3546
01-05-18 11 7 Jan/Cas de Groot J22 J22 1,03 1,15 1 00:52:05 3594
01-05-18 40 8 Fabian Kraal Liam Dufour Sylphe 0,90 0,90 1 01:09:25 3749

 

 

 

Einduitslag Blauwe Wimpel 2017

 

 

Rank Naam Bootnaam Boottype BW w10 w9 w8 w7 w6 w5 w4 w3 w2 w1
1 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw Marieholm 8 1 4 5 1 3 1 2
2 Jan/Cas de Groot J22 J22 11 5 1 1 2 5 2 5 5
3 Jur van Oerle Musje SF20 11 7 3 7 2 7 3 6 1 2
4 Willem van Tilburg Tierelier Tirion 22 14 2 2 4 3 4 4 4 3 7
5 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire Sailhorse geel 15 3 6 5 1 2 4
6 Koen/Erik van Vliet Nieuwe Koers Friendship 22 16 4 6 2 4 4 6 3 4 3
7 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas Victoire 28 24 3 6 2 5 8
8 John/Julius Janssen Arpoador Trotter Pandorra 5 5 7
9 Dennis van der Sande Huntress SF20 8 6 1
10 Arnold/Lia van Kol dol fijn Jaguar 25 6 6
11 Laurens randmeer randmeer 9
12 Pieter vd Rijdt Scylla Dufour 24 1
13 Ferdinand van Spronsen Klavertje4 Eygthene 24 3
14 Molly Molly first 211 5

 

 

 

Wedstrijd 10

datum : 01oktober 2017

wedstrijdleiding : PP

Baan: B1 (groene boei grave)

wind: Z 4/6

Datum Rank Naam Bootnaam Boottype Basishcp Hcp wnr eindtijd Tcorr
01-10-17 1 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw Marieholm 0,90 0,95 10 01:32:33 5275
01-10-17 2 Willem van Tilburg Tierelier Tirion 22 0,94 0,99 10 01:29:19 5305
01-10-17 3 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire Sailhorse geel 0,92 1,01 10 01:29:08 5401
01-10-17 4 Koen/Erik van Vliet Nieuwe Koers Friendship 22 0,88 0,91 10 01:39:46 5447
01-10-17 5 Jan/Cas de Groot J22 J22 1,03 1,15 10 01:19:24 5479
01-10-17 6 Arnold/Lia van Kol dol fijn Jaguar 25 0,93 0,95 10 01:36:30 5501
01-10-17 7 Jur van Oerle Musje SF20 0,93 0,99 10 01:36:59 5761
01-10-17 8 Dennis van der Sande Huntress SF20 0,93 1,00 10 01:36:30 5790
01-10-17 9 Laurens randmeer randmeer 0,91 1,04 10 02:02:03 7616

 

 

Wedstrijd 9

datum : 17 sep 2017

wedstrijdleiding : PP

Baan: 3-uurswedstrijd

 

Datum Rank Naam Bootnaam Hcp Afstand BW w9 w8 w7 w6 w5 w4 w3 w2 w1
17-09-17 1 Jan/Cas de Groot J22 1,13 9540 11 1 1 2 5 2 5 5
17-09-17 2 Willem van Tilburg Tierelier 0,98 8966 16 2 4 3 4 4 4 3 7
17-09-17 3 Ferdinand van Spronsen Klavertje4 0,93 8473 3
17-09-17 4 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw 0,96 8396 11 4 5 1 3 1 2
17-09-17 5 Molly Molly 0,98 8007 5
17-09-17 6 Koen/Erik van Vliet Nieuwe Koers 0,91 6967 16 6 2 4 4 6 3 4 3
17-09-17 Jur van Oerle Musje 0,99 11 3 7 2 7 3 6 1 2
17-09-17 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire 1,01 18 6 5 1 2 4
17-09-17 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas 0,98 24 3 6 2 5 8

 

 

Wedstrijd 8

datum : 3 sep 2017

wedstrijdleiding : PP

wind: ZO 0-2

Baan: 2B

 

Rank Naam Boottype Hcp eindtijd tcorr BW w8 w7 w6 w5 w4 w3 w2 w1
1 Jan/Cas de Groot J22 1,11 01:35:03 6330 15 1 2 5 2 5 5
2 Koen/Erik van Vliet Friendship 22 0,90 01:58:45 6413 16 2 4 4 6 3 4 3
3 Jur van Oerle SF20 0,99 01:50:24 6558 11 3 7 2 7 3 6 1 2
4 Willem van Tilburg Tirion 22 0,98 01:55:39 6800 18 4 3 4 4 4 3 7
5 Cor/Ineke Sikkens Marieholm 0,96 01:59:32 6885 12 5 1 3 1 2
6 Frank Geurts/Arjen Geerts Sailhorse geel 1,02 01:54:28 7005 18 6 5 1 2 4

 

 

Wedstrijd 7

datum : 20 aug 2017

wedstrijdleiding : Chris

wind: W 4/5

Baan: 1 ronde tot RP187

 

 

Datum Rank Naam Bootnaam Basishcp Hcp eindtijd tcorr BW w7 w6 w5 w4 w3 w2 w1
20-08-17 1 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw 0,90 0,93 01:39:45 5566 1 3 1 2
20-08-17 2 Jan/Cas de Groot J22 1,03 1,10 01:24:44 5592 19 2 5 2 5 5
20-08-17 3 Willem van Tilburg Tierelier 0,94 0,98 01:37:45 5748 18 3 4 4 4 3 7
20-08-17 4 Koen/Erik van Vliet Nieuwe Koers 0,88 0,91 01:47:25 5865 18 4 4 6 3 4 3
20-08-17 5 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire 0,92 1,02 01:36:15 5891 5 1 2 4
20-08-17 6 Dennis van der Sande Huntress 0,93 1,00 01:40:00 6000 6 1
20-08-17 7 Jur van Oerle Musje 0,93 0,99 01:46:30 6326 14 7 2 7 3 6 1 2
20-08-17 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas 0,93 0,98 24 3 6 2 5 8
20-08-17 Pieter vd Rijdt Scylla 0,89 0,93 1
20-08-17 Arnold/Lia van Kol dol fijn 0,93 0,95 6
20-08-17 John/Julius Janssen Arpoador 0,87 0,89 5 5 7

 

 

Wedstrijd 6

datum : 06 aug 2017

wedstrijdleiding : Piet Pols

wind: ZW 2/3

Baan: B 4 rondes

Datum Rank Naam Bootnaam Hcp wnr eindtijd tcorr BW w6 w5 w4 w3 w2 w1
06-08-17 1 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire 1,00 5 01:34:48 5688 1 2 4
06-08-17 2 Jur van Oerle Musje 0,98 5 01:40:29 5908 14 2 7 3 6 1 2
06-08-17 3 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw 0,93 5 01:47:24 5993 3 1 2
06-08-17 4 Koen/Erik van Vliet Nieuwe Koers 0,92 5 01:48:41 5999 20 4 6 3 4 3
06-08-17 5 John/Julius Janssen Arpoador 0,90 5 01:55:05 6215 5 5 7
06-08-17 Frank v. Eldijk/Hans Herms Boreas 0,98 5 24 3 6 2 5 8
06-08-17 Willem van Tilburg Tierelier 0,98 5 22 4 4 4 3 7
06-08-17 Jan/Cas de Groot J22 1,10 5 5 2 5 5
06-08-17 Arnold/Lia van Kol dol fijn 0,95 5 6
06-08-17 Dennis van der Sande Huntress 1,00 5 1
06-08-17 Pieter vd Rijdt Scylla 0,93 5 1

 

 

Wedstrijd 5

datum : 02 juli 2017

wedstrijdleiding : Piet Pols

wind: W 4

Baan: C 4 rondes

 

 

Datum Rank Naam Bootnaam Hcp wnr eindtijd tcorr w5 w4 w3 w2 w1
02-07-17 1 Pieter vd Rijdt Scylla 0,91 5 01:08:55 3763 1
02-07-17 2 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire 0,99 5 01:05:54 3914 2 4
02-07-17 3 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas 0,98 5 01:08:41 4039 3 6 2 5 8
02-07-17 4 Willem van Tilburg Tierelier 0,99 5 01:08:04 4043 4 4 4 3 7
02-07-17 5 Jan/Cas de Groot J22 1,10 5 01:01:45 4076 5 2 5 5
02-07-17 6 Koen/Erik van Vliet Nieuwe Koers 0,92 5 01:14:22 4105 6 3 4 3
02-07-17 7 Jur van Oerle Musje 0,98 5 01:10:07 4123 7 3 6 1 2

 

 

 

Wedstrijd 4

datum : 18 juni 2017

wedstrijdleiding : Gerard vd Broek

wind: W 1

Baan: vaste eindtijd: 1 ronde

Na correctie dd 21 juni 2017

 

Datum Rank Naam Bootnaam Basishcp Hcp wnr Starttijd eindtijd reistijd tcorr w4 w3 w2 w1
18-06-17 1 Dennis van der Sande Huntress 0,93 0,98 4 14:44:29 15:56:36 01:15:31 4440 1
18-06-17 2 Jan/Cas de Groot J22 1,03 1,11 4 14:40:49 15:59:04 01:19:11 5274 2 5 5
18-06-17 3 Jur van Oerle Musje 0,93 0,98 4 14:19:10 15:51:16 01:40:50 5929 3 6 1 2
18-06-17 4 Willem van Tilburg Tierelier 0,94 1,00 4 14:19:22 15:57:03 01:40:38 6038 4 4 3 7
18-06-17 5 John/Julius Janssen Arpoador 0,87 0,91 4 14:03:47 16:09:57 02:16:07 7432 5 7
18-06-17 6 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas 0,93 0,98 4 14:02:53 16:09:57 02:17:01 8057 6 2 5 8
18-06-17 Koen/Erik van Vliet Nieuwe Koers 0,88 0,92 4 16:00:00 52992 3 4 3
18-06-17 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw 0,90 0,93 4 16:00:00 53568 1 2
18-06-17 Ferdinand van Spronsen Klavertje4 0,93 0,93 4 16:00:00 53568
18-06-17 Arnold/Lia van Kol dol fijn 0,93 0,95 4 16:00:00 54720 6
18-06-17 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire 0,92 0,99 4 16:00:00 57024 4

 

 

Wedstrijd 3

datum : 04 juni 2017

wedstrijdleiding : PP

wind: W 4/5

Baan: A tot rpaal 177

 

Datum Rank Naam Bootnaam Basishcp Hcp wnr reistijd tcorr w3 w2 w1
04-06-17 1 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw 0,90 0,91 3 01:26:52 4743 1 2
04-06-17 2 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas 0,93 0,97 3 01:26:02 5007 2 5 8
04-06-17 3 Koen/Erik van Vliet Nieuwe Koers 0,88 0,92 3 01:31:10 5032 3 4 3
04-06-17 4 Willem van Tilburg Tierelier 0,94 1,00 3 01:24:28 5068 4 3 7
04-06-17 5 Jan/Cas de Groot J22 1,03 1,12 3 01:16:08 5116 5 5
04-06-17 6 Jur van Oerle Musje 0,93 0,98 3 01:38:27 5789 6 1 2
04-06-17 7 John/Julius Janssen Arpoador 0,87 0,91 3 01:50:02 6008 7
04-06-17 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire 0,92 0,99 3 DNF DNF 4

 

 

 

 

Wedstrijd 2 

datum : 21 mei 2017

wedstrijdleiding : PP

wind: NOZW 1

Baan: B1

 

Datum Rank Naam Bootnaam Basishcp Hcp reistijd tcorr w1 w2
21-05-17 1 Jur van Oerle Musje 0,93 0,96 01:13:12 4216 2 1
21-05-17 2 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw 0,90 0,91 01:22:25 4500 2
21-05-17 3 Willem van Tilburg Tierelier 0,94 1,00 01:16:33 4593 7 3
21-05-17 4 Koen/Erik van Vliet Nieuwe Koers 0,88 0,92 01:23:35 4614 3 4
21-05-17 5 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas 0,93 0,98 01:37:48 5751 8 5

 

 

wedstrijd 1

Datum: 7 mei 2017

wedstrijdleiding : CS

wind: NW4

Baan: C4

 

 

Datum Rank Naam Bootnaam Boottype Basishcp Hcp Wedstrijd Eindtijd Tcorr[s] %slow
07-05-17 1 Dennis v.d. Sande/Jessica Izabel Sailhorse - geel 0,92 0,96 1 01:04:03 3689 0%
07-05-17 2 Jur van Oerle Musje SF20 0,93 0,95 1 01:05:10 3715 0,68%
07-05-17 3 Koen/Erik van Vliet Nieuwe Koers Friendship 22 0,88 0,92 1 01:08:43 3793 2,82%
07-05-17 4 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire Sailhorse geel 0,92 1,00 1 01:03:30 3810 3,27%
07-05-17 5 Jan/Cas de Groot J22 J22 1,03 1,13 1 00:56:39 3841 4,11%
07-05-17 6 Arnold/Lia van Kol dol fijn Jaguar 25 0,93 0,96 1 01:08:29 3945 6,92%
07-05-17 7 Willem van Tilburg Tierelier Tirion 22 0,94 1,01 1 01:06:48 4048 9,73%
07-05-17 8 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas Victoire 28 0,93 0,99 1 01:09:46 4144 12,33%

 

 

Start seizoen 2017  (uitgangspositie voor wedstrijd 1 op 7 mei 2017)

 

 

Datum Lidno Rank Naam Bootnaam Boottype Basishcp Hcp
07-05-17 11 Jan/Cas de Groot J22 J22 1,03 1,13
07-05-17 23 Peter Haarbrink 470 470 1,00 1,04
07-05-17 28 Ferdinand van Spronsen Omnivoor Hunter formule I 0,97 1,01
07-05-17 31 Willem van Tilburg Tierelier Tirion 22 0,94 1,01
07-05-17 7 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire Sailhorse geel 0,92 1,00
07-05-17 9 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas Victoire 28 0,93 0,99
07-05-17 30 Hugo Verspuij  Zeeschuimer First 20 0,96 0,99
07-05-17 6 Dennis v.d. Sande/Jessica Izabel Sailhorse - geel 0,92 0,96
07-05-17 25 Arnold/Lia van Kol dol fijn Jaguar 25 0,93 0,96
07-05-17 33 Jur van Oerle Musje SF20 0,93 0,95
07-05-17 34 Ferdinand van Spronsen Klavertje4 Eygthene 24 0,93 0,93
07-05-17 32 Coen van Vliet Harmony Friendship 22 0,88 0,92
07-05-17 5 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw Marieholm 0,90 0,91
07-05-17 12 John/Julius Janssen Arpoador Trotter Pandorra 0,87 0,91
07-05-17 22 Pieter vd Rijdt Scylla Dufour 24 0,89 0,91
07-05-17 8 Frank Peters Con Amore Etap 22 0,87 0,87
07-05-17 10 Fred van de Meer Sunbow Varianta 0,86 0,86
07-05-17 24 Chris vd Akker mazzel volksboot 0,86 0,86
07-05-17 26 Laurens volksboot volksboot 0,86 0,86
07-05-17 29 Leo van Hulsentop Liesje FK 606 0,85 0,85
07-05-17 16 Sander Kuenen Senang Hurley 700 0,84 0,84
07-05-17 1 Inge Tamboer Marilon Jaquar 22 0,76 0,78
07-05-17 14 Paul van Gendt Eolus Beneteau/Forban 0,76 0,76
Wijzigingen per ingang van 2017 (zeilcommissie)
J22 -2% tov eindstand 2016
Marilon -1% tov eindstand 2016
Eolus -1% tov eindstand 2016
Musje 2% tov standaard SW waarde 107

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen wedstrijden 2016 en stand blauwe wimpel t/m wedstrijd 9

 

 

Rank Naam Bootnaam Hcp Wedstrijd Eindtijd Tcorr[s] bw w1 w2 w3 w4 w5 w6 w7 w8 w9
1 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire 0,96 9 01:06:55 3854 13 5 2 3 2 1
2 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas 0,96 9 01:07:50 3907 13 2 1 6 3 5 2
3 John/Julius Janssen Arpoador 0,91 9 01:19:08 4321 1 dq 3 3 3
4 Coen van Vliet Harmony 0,92 9 01:19:38 4396 1 4 1 4
5 Jan/Cas de Groot J22 1,17 9 01:04:05 4499 15 4 3 4 2 2 5 5
6 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw 0,92 9 01:22:51 4573 20 3 4 1 dq 6 6
7 Paul van Gendt Eolus 0,77 9 02:08:18 5927 5 6 4 7
Willem van Tilburg Tierelier 1,01 9 13 6 5 2 3 5 1 2
Arnold/Lia van Kol dol fijn 0,96 9 7 1 4 2
Dennis v.d. Sande/Jessica Izabel 0,96 9 7 6 7 1
Fred van de Meer Sunbow 0,86 9 7
Inge Tamboer Marilon 0,79 9 8

 

 

 

Datum Rank Naam Bootnaam Hcp Eindtijd Tcorr[s] bw w1 w2 w3 w4 w5 w6 w7 w8
04-09-16 2 Willem van Tilburg Tierelier 1,00 13 6 5 2 3 5 1 2
04-09-16 Arnold/Lia van Kol dol fijn 0,96 7 1 4 2
04-09-16 John/Julius Janssen Arpoador 0,91 1 dq 3 3
04-09-16 1 Coen van Vliet Harmony 0,90 1 4 1
04-09-16 Jan/Cas de Groot J22 1,17 15 4 3 4 2 2 5
04-09-16 dnf Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire 0,96 5 2 3 2 dnf
04-09-16 Paul van Gendt Eolus 0,77 5 6 4
04-09-16 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw 0,92 3 4 1 dq 6
04-09-16 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas 0,96 17 2 1 6 3 5
04-09-16 Dennis v.d. Sande/Jessica Izabel 0,96 7 6 7 1
04-09-16 Fred van de Meer Sunbow 0,86 7
04-09-16 Inge Tamboer Marilon 0,79 8

 

 

Datum Rank Naam Bootnaam Hcp Eindtijd Tcorr[s] bw w1 w2 w3 w4 w5 w6 w7
28-08-16 1 Willem van Tilburg Tierelier 0,98 01:37:51 5754 16 6 5 2 3 5 1
28-08-16 2 Arnold/Lia van Kol dol fijn 0,95 01:42:14 5827 7 1 4 2
28-08-16 3 John/Julius Janssen Arpoador 0,91 01:49:12 5962 1 dq 3 3
28-08-16 4 Coen van Vliet Harmony 0,90 01:51:44 6034 1 4
28-08-16 5 Jan/Cas de Groot J22 1,17 01:29:05 6254 15 4 3 4 2 2 5
28-08-16 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire 0,96 5 2 3 2
28-08-16 Paul van Gendt Eolus 0,77 5 6 4
28-08-16 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw 0,92 3 4 1 dq 6
28-08-16 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas 0,96 17 2 1 6 3 5
28-08-16 Dennis v.d. Sande/Jessica Izabel 0,96 7 6 7 1
28-08-16 Fred van de Meer Sunbow 0,86 7
28-08-16 Inge Tamboer Marilon 0,79 8

 

 

Datum Naam Bootnaam Boottype Basishcp Hcp Tcorr[s] bw w1 w2 w3 w4 w5 w6
14-08-16 Coen van Vliet Harmony Friendship 22 0,88 0,88 3818 1
14-08-16 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire Sailhorse geel 0,92 0,95 3887 5 2 3 2
14-08-16 John/Julius Janssen Arpoador Trotter Pandorra 0,87 0,91 4004 1 dq 3
14-08-16 Paul van Gendt Eolus Beneteau/Forban 0,77 0,78 4161 5 6 4
14-08-16 Willem van Tilburg Tierelier Tirion 22 0,94 0,98 4224 21 6 5 2 3 5
14-08-16 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw Marieholm 0,90 0,92 4742 3 4 1 dq 6
14-08-16 Jan/Cas de Groot J22 J22 1,03 1,17 15 4 3 4 2 2
14-08-16 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas Victoire 28 0,93 0,96 17 2 1 6 3 5
14-08-16 Arnold/Lia van Kol dol fijn Jaguar 25 0,93 0,95 7 1 4
14-08-16 Dennis v.d. Sande/Jessica Izabel Sailhorse - geel 0,92 0,96 7 6 7 1
14-08-16 Fred van de Meer Sunbow Varianta 0,86 0,86 7
14-08-16 Inge Tamboer Marilon Jaquar 22 0,77 0,79 8

 

Datum Naam Bootnaam Basishcp Hcp Eindtijd Tcorr[s] bw w1 w2 w3 w4 w5
10-07-16 Dennis v.d. Sande/Jessica Izabel 0,92 0,94 01:28:39 5000 7 6 7 1
10-07-16 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw 0,90 0,92 01:36:35 5331 3 4 1 dq
10-07-16 John/Julius Janssen Arpoador 0,87 0,91 01:39:50 5451 1 dq
10-07-16 Jan/Cas de Groot J22 1,03 1,16 01:18:39 5474 15 4 3 4 2 2
10-07-16 Willem van Tilburg Tierelier 0,94 0,98 01:33:47 5514 6 5 2 3
10-07-16 Arnold/Lia van Kol dol fijn 0,93 0,95 01:39:29 5671 7 1 4
10-07-16 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas 0,93 0,96 01:38:47 5690 17 2 1 6 3 5
10-07-16 Paul van Gendt Eolus 0,77 0,79 02:01:43 5769 5 6
10-07-16 Fred van de Meer Sunbow 0,86 0,86 02:08:00 6605 7
10-07-16 Inge Tamboer Marilon 0,77 0,79 02:21:43 6717 8
10-07-16 Peter Haarbrink 470 1,00 1,04
10-07-16 Ferdinand van Spronsen Omnivoor 0,97 1,01
10-07-16 Hugo Verspuij  Zeeschuimer 0,96 0,99
10-07-16 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire 0,92 0,95 5 2 3

 

Datum Naam Bootnaam Boottype Basishcp Hcp w1 w2 w3 w4
26-06-16 Arnold/Lia van Kol dol fijn Jaguar 25 0,93 0,93 7 1
26-06-16 Jan/Cas de Groot J22 J22 1,03 1,15 4 3 4 2
26-06-16 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas Victoire 28 0,93 0,96 2 1 6 3

 

 

Datum Naam Bootnaam Boottype Basishcp Hcp w1 w2 w3
12-06-16 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw Marieholm 0,90 0,90 3 4 1
12-06-16 Willem van Tilburg Tierelier Tirion 22 0,94 0,97 6 5 2
12-06-16 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire Sailhorse geel 0,92 0,95 5 2 3
12-06-16 Jan/Cas de Groot J22 J22 1,03 1,15 4 3 4
12-06-16 Paul van Gendt Eolus Beneteau/Forban 0,77 0,79 5
12-06-16 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas Victoire 28 0,93 0,96 2 1 6
12-06-16 Dennis v.d. Sande/Jessica Izabel Sailhorse - geel 0,92 0,95 7 6 7

 

Datum Lidno Rank Naam Bootnaam Boottype Basishcp Hcp Wedstrijd w1 w2
29-05-16 11 Jan/Cas de Groot J22 J22 1,03 1,15 2 4 3
29-05-16 31 Willem van Tilburg Tierelier Tirion 22 0,94 0,98 2 6 5
29-05-16 6 Dennis v.d. Sande/Jessica Izabel Sailhorse - geel 0,92 0,96 2 7 6
29-05-16 9 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas Victoire 28 0,93 0,94 2 2 1
29-05-16 7 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire Sailhorse geel 0,92 0,94 2 5 2
29-05-16 25 Arnold/Lia van Kol dol fijn Jaguar 25 0,93 0,93 2 7
29-05-16 12 John/Julius Janssen Arpoador Trotter Pandorra 0,87 0,91 2 1
29-05-16 5 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw Marieholm 0,90 0,90 2 3 4

 

 

Datum Lidno Rank Naam Bootnaam Boottype Basishcp Hcp Wedstrijd Eindtijd Tcorr[s]
15-05-16 12 1 John/Julius Janssen Arpoador Trotter Pandorra 0,87 0,89 1 01:18:50 4210
15-05-16 9 2 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas Victoire 28 0,93 0,93 1 01:20:35 4497
15-05-16 5 3 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw Marieholm 0,90 0,90 1 01:23:41 4519
15-05-16 11 4 Jan/Cas de Groot J22 J22 1,03 1,15 1 01:10:56 4894
15-05-16 7 5 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire Sailhorse geel 0,92 0,95 1 01:26:20 4921
15-05-16 31 6 Willem van Tilburg Tierelier Tirion 22 0,94 0,99 1 01:23:14 4944
15-05-16 6 7 Dennis v.d. Sande/Jessica Izabel Sailhorse - geel 0,92 0,97 1 01:45:00 6111

 

Datum Naam Bootnaam Boottype Basishcp Hcp Tcorr[s] bw w1 w2 w3 w4 w5 w6
14-08-16 Coen van Vliet Harmony OO 0,88 0,88 3818 1
14-08-16 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire Sailhorse geel 0,92 0,95 3887 5 2 3 2
14-08-16 John/Julius Janssen Arpoador Trotter Pandorra 0,87 0,91 4004 1 dq 3
14-08-16 Paul van Gendt Eolus Beneteau/Forban 0,77 0,78 4161 5 6 4
14-08-16 Willem van Tilburg Tierelier Tirion 22 0,94 0,98 4224 21 6 5 2 3 5
14-08-16 Cor/Ineke Sikkens Zeezwaluw Marieholm 0,90 0,92 4742 3 4 1 dq 6
14-08-16 Jan/Cas de Groot J22 J22 1,03 1,17 15 4 3 4 2 2
14-08-16 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas Victoire 28 0,93 0,96 17 2 1 6 3 5
14-08-16 Arnold/Lia van Kol dol fijn Jaguar 25 0,93 0,95 7 1 4
14-08-16 Dennis v.d. Sande/Jessica Izabel Sailhorse - geel 0,92 0,96 7 6 7 1
14-08-16 Fred van de Meer Sunbow Varianta 0,86 0,86 7
14-08-16 Inge Tamboer Marilon Jaquar 22 0,77 0,79 8
14-08-16 Peter Haarbrink 470 470 1,00 1,04

 

Datum Lidno Rank Naam Bootnaam Boottype Basishcp Hcp Wedstrijd Starttijd Eindtijd Tcorr[s] %slow
07-05-17 6 1 Dennis v.d. Sande/Jessica Izabel Sailhorse - geel 0,92 0,96 1 01:04:03 3689 0%
07-05-17 33 2 Jur van Oerle Musje SF20 0,93 0,95 1 01:05:10 3715 0,68%
07-05-17 32 3 Coen van Vliet Harmony Friendship 22 0,88 0,92 1 01:08:43 3793 2,82%
07-05-17 7 4 Frank Geurts/Arjen Geerts Bonfire Sailhorse geel 0,92 1,00 1 01:03:30 3810 3,27%
07-05-17 11 5 Jan/Cas de Groot J22 J22 1,03 1,13 1 00:56:39 3841 4,11%
07-05-17 25 6 Arnold/Lia van Kol dol fijn Jaguar 25 0,93 0,96 1 01:08:29 3945 6,92%
07-05-17 31 7 Willem van Tilburg Tierelier Tirion 22 0,94 1,01 1 01:06:48 4048 9,73%
07-05-17 9 8 Frank van Eldijk/Hans Herms Boreas Victoire 28 0,93 0,99 1 01:09:46 4144 12,33%